Kemer
₺995,02 KDV Dahil
Kemer
₺995,02 KDV Dahil
Kemer
₺885,56 KDV Dahil
Kemer
₺885,56 KDV Dahil
Kemer
₺539,87 KDV Dahil
Kemer
₺833,12 KDV Dahil
Kemer
₺1.074,60 KDV Dahil
Kemer
₺1.161,64 KDV Dahil
Kemer
₺1.192,58 KDV Dahil
Kemer
₺733,29 KDV Dahil
Kemer
₺757,89 KDV Dahil
Kemer
₺965,12 KDV Dahil
Kemer
₺713,36 KDV Dahil
Kemer
₺757,89 KDV Dahil
Kemer
₺524,52 KDV Dahil
Kemer
₺833,70 KDV Dahil
Kemer
₺833,70 KDV Dahil
Kemer
₺833,70 KDV Dahil
Kemer
₺805,89 KDV Dahil
Kemer
₺802,90 KDV Dahil
Kemer
₺870,71 KDV Dahil
Kemer
₺870,71 KDV Dahil
Kemer
₺825,25 KDV Dahil
Kemer
₺825,25 KDV Dahil
Kemer
₺825,25 KDV Dahil
Kemer
₺586,78 KDV Dahil
Kemer
₺805,89 KDV Dahil
Kemer
₺870,71 KDV Dahil
Kemer
₺870,71 KDV Dahil
Kemer
₺913,11 KDV Dahil
Kemer
₺913,11 KDV Dahil
Kemer
₺539,87 KDV Dahil
Kemer
₺859,46 KDV Dahil
Kemer
₺734,83 KDV Dahil
Kemer
₺755,58 KDV Dahil
Kemer
₺945,25 KDV Dahil
Kemer
₺945,25 KDV Dahil
Kemer
₺945,25 KDV Dahil
Kemer
₺945,25 KDV Dahil
Kemer
₺962,51 KDV Dahil
Kemer
₺962,51 KDV Dahil
Kemer
₺580,79 KDV Dahil
Kemer
₺963,05 KDV Dahil
Kemer
₺963,05 KDV Dahil
Kemer
₺963,05 KDV Dahil
1

Erkek Kemer

Erkek Kemer Fiyatları

Erkek kemer, suni deri, hakiki deri, örgü ve hasır gibi malzemelerden üretilen erkeklerin en kullanışlı aksesuarları arasında yer alır. Takım elbiseden keten pantolona kadar her tarz giyimde kullanılan kemerler birçok farklı tasarımda satışa sunulmaktadır. Klasik kemer çeşitleri dışında dokuma ve örgü kemerlerde spor kombinlerde aranan parçalar arasında yer alır. İnce, kalın, tek renkli ve renk geçişli farklı şekillerde kemerler bulunmaktadır. Giyim stiline renk veren kemer çeşitleri farklı tonlardaki renk çeşitliliğiyle herkesin ihtiyacına cevap vermektedir.

Lacivert kemer, mavi kemer, sarı kemer, siyah kemer ve beyaz kemer gibi birçok renk tonuna sahip kemer kategorisi, kıyafete yada ayakkabıya uyumuna dikkat ederek seçilmektedir. Kemer fiyat aralığını belirleyen en önemli etkenler kemerin yapılmış olduğu malzeme türüdür. Suni deri bir kemer ile hakiki deri bir kemerin fiyatının aynı olması düşünülemez. Hakiki deri kemer, erkek kemer çeşitleri arasında en kaliteli kemer sınıfında yer almaktadır. Kemerin esnek yapısı ve yumuşak dokusu gibi özellikleri, ürünün fiyatını da etkilemektedir.

Kemer fiyatları, kemerin tasarımına, malzemesine göre farklı fiyat gruplarında satışa sunulur. Kullanılan metal aksesuarlarda kalitesi, ürünün fiyatına yansımaktadır. Deri kemer fiyatları derinin türüne göre değişmektedir. Herkesin kendi tarzına ve zevkine uyacak bir kemer çeşidi mutlaka bulunmaktadır. 

Erkek Kemer Modelleri Nelerdir?

Kemerler hem işlevsellikleri hem de tasarımları ile erkeklerin önemli aksesuarları arasında yer almaktadır. Pantolonların bele daha iyi oturması için tasarlanan kemerler sadece bir ihtiyaç değil aynı zamanda dikkat çeken şık bir aksesuardır. Bedene biraz bol gelen bir pantolon giyildiğinde bel kısmının vücuda tam oturması için bir kemere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden erkekler için önemli bir ihtiyaç olan kemerler aynı zamanda değişik tarzdaki çeşitleriyle kombinlerini tamamlayan aksesuarlar arasında yer alır.

Günlük giyim tarzına uyum sağlayacak birçok kemer modeli bulunmaktadır. Erkek kemer çeşitleri, deri kemer, hakiki deri kemer, dokuma kemer vb.çeşitleriyle satışa sunulur. Her kombini farklı kemer modeli ile tamamlamak görüntü bütünlüğü açısından önem taşımaktadır. Erkek deri kemer şık bir görüntüye sahiptir. Günlük hayatta kumaş, keten gibi pantolonlarla kombinlenerek hoş bir görüntü sağlanmaktadır. Kişinin yanında taşıdığı gözlük, saat, hatta telefonunun kılıfı ya da hakiki deri cüzdanı üzerindeki kombinle bütünlük oluşturabilmektedir.

Spor kıyafetlerle kombinlenecek kemerlerin klasik çizgilerden uzak spor bir tarzda olması gerekir. Kot pantolonlarla uyum sağlayacak spor erkek kemer modelleri arasında yer alan tokalı kemer çeşitleri spor stil için oldukça kullanışlıdır. Erkek tokalı kemerler toka kısmının farklı modellerdeki tasarımlarıyla çeşitlilik sağlamaktadır.

Takım elbise giyen erkekler için son derece şık takım elbise kemerleri bulunmaktadır. Takım elbise kemeri parlak, rugan, mat deri şeklinde birçok farklı tasarım çeşidiyle tüketiciye sunulmaktadır. Deri erkek kemer modelleri arasında kabartmalı ve desenli tasarımlarda bulunan modeller  kumaş pantolon kemeri olarak kullanıma uygundur. Klasik çizgilerde kombin yapıldığında erkek siyah kemer ilk akla gelen kemer renkleri arasında yer alır. Siyah bir ayakkabı ve siyah kemerle oluşturulan klasik bir kombin erkeklerin sıkça tercih ettiği bir tarzdır. Deri kemer erkek modelleri arasında bulunan kahverengi kemerlerde oldukça popüler renkler arasında yer almaktadır.

Erkek kemer cüzdan seti de erkekler için özel olarak tasarlanmış set halindeki takımlardır. İkili yada üçlü set halinde satılan parçalar uyum içinde tasarlanarak tüketiciye sunulmaktadır. Set halinde cüzdan ve kemer erkekler için kurtarıcı bir kombin olmaktadır. Günlük, özel gün fark etmeksizin kullanılabilecek bu ikili setler şık bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır. Ayakkabı, kemer ve cüzdan seti üçlü olarak kullanıcısıyla buluşur. Hem spor, hemde klasik çizgilerde tasarlanan bu setler tüketiciye kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Erkek Kemer Özellikleri Nelerdir?

Erkekler için önemli tamamlayıcı aksesuarlardan olan kemer, erkek kombinini tamamlayarak hem göze hitap eden hemde pantolonun bele daha iyi oturmasına yardımcı olan bir erkek giyim parçasıdır. Erkek kemer farklı bölüm ve parçalardan oluşmaktadır. Bu parçalar gövde, uçluk, köprü, toka ve tokalık olarak sıralanabilir. Gövde kısmı kemerin boy ölçüsünü belirleyen kısımdır. Bel ve vücut ölçülerine göre kemerin uzunluğuna karar verilmektedir. Uçluk, kemer gövdesinde sıralanan bel ayar deliklerinin sıralandığı bölümdür. Kemer boyundan sonra dikkat edilmesi gereken önemli bir detaydır. Delikler arasındaki mesafe tasarımdan tasarıma değişiklik gösterebilmektedir.

Tokalık, kemer gövdesine  takılan ve kemerin daha şık durmasını sağlayan bir detaydır. Her erkek kemerinde tokalık kısmının genişliği değişebilmektedir. Köprü ise uçluk kısmını sabit tutmaya yarayan bölüme verilen isimdir. Toka kemerin iki ucunu birbirine bağlayan kısımdır. Kemerdeki bu detaylar bir bütün olarak kemeri oluşturmaktadır. Kemer tokası erkek kemer modellerinde önemli bir detaydır. Kaliteli bir kemer seçilerek uzun süre kullanım sağlanması mümkündür. Ayrıca kaliteli bir kemer görüntüyü göz dolduran bir hale getirmekte ve şık bir detay olarak dikkati çekmektedir.

Kemer seçimi doğru yapıldığında çok hoş bir görüntü yakalamak mümkündür. Klasik tarzda kıyafetler seçildiğinde spor bir kemer takılırsa bütünlük bozulmaktadır. Aynı şekilde kot bir pantolonla kumaş pantolon kemeri kullanılırsa  alakasız ve hoş olmayan bir görüntü meydana  gelebilmektedir. Bu sebeple kıyafetin tarzına ve rengine uyumlu doğru bir kemer seçimi görüntüyü tamamlayacak ve çok şık bir hale getirecektir. Yüksek kalitedeki deri malzeme kullanılarak üretilmiş kemeri çok uzun yıllar deforme olmadan kullanmak mümkündür. Erkek kemer deri çeşitleri özel günler de kişiyi bir adım öne çıkarmaktadır.

Erkek Kemer Ölçüsü Nasıl Alınır?

Erkek giyiminde kemer, önemli bir yere sahip anahtar parçadır. Özellikle kadın giyimine kıyasla erkek giyiminde aksesuar darlığı kemeri ön plana çıkarmaktadır. Kemer ölçüsü alırken dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmaktadır. Vücut ölçüsünün gereğinden daha büyük alınan bir kemer bel çevresini gereğinden fazla dolayacağından kötü bir görüntü oluşturacaktır. Aksi durum yani vücut ölçüsüne göre daha kısa bir kemer, ucunun kısa kalarak kötü bir görüntü oluşturmasına sebep olabilir. Kemer ölçüsü genellikle kayış tokasından başlayan ve bedeni sardıktan sonra orta deliğe tam denk gelmesi yani tam tur döndükten sonra birleşim yerleri olarak alınır. Pantolonun düşük bel ya da yüksek bel oluşuna göre de kemer ölçüsü değişmektedir.

Erkek Kemer Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek kemer modeli seçerken dikkat edilmesi gereken farklı detaylar bulunmaktadır. Klasik ve spor tarza uygun olabilecek kemer çeşitleri bulunmaktadır. Kişinin giyeceği kıyafete göre bir kemer seçimi yapması gerekmektedir. Ayrıca giyeceği ayakkabı tarzı, kullanacağı cüzdan veya çanta modelide dikkate alınarak kemer seçimi yapılmalıdır. Hepsinin bir bütün olarak düşünülüp uyumlu bir kemer ile son dokunuş yapılmalıdır. Kumaş pantolon, takım elbise gibi kıyafet seçimlerinde klasik bir kemer seçilmelidir.

Kemer seçiminde bir diğer önemli detay ise kemerin vücut ölçüsüne uyumlu olarak seçilmesidir. Vücut ölçüsüne uygun bir kemer güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Kemer kalitesi de mutlaka göz önünde bulundurulması gereken bir detaydır. Kemer kalitesi yüksek olan deri kemerler uzun süre kullanım sağlamaktadır. Kalitesi düşük olan kemer kısa bir süre sonra çatlamaya ve delikleri genişlemeye başlayacaktır. Bu yüzden hepsi dikkate alınarak güzel seçimler yapılması gerekmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
?erez Kullan?m?