1

Düz Çizme

 

Kadın Düz Çizme Modelleri

Ayakkabı modasında öne çıkan tarzlara sahip olan kadın çizme modelleri kış mevsiminde sert hava şartlarına karşı koruması ve estetik duruşu ile sıklıkla tercih edilen ayakkabı modelleri arasında yer almaktadır. Konsept olarak kış mevsimine uygun bir giyecek gibi kabul edilmiş olsa da her mevsim giyilebilen tasarımlarda üretilen modeller de bulunmaktadır. Konforun üst düzeyde olduğu kadın düz çizme modelleri her türlü kıyafet ile rahatlıkla kombinlenebilen, topuklu ve topuksuz olarak tasarlanan ürünler olmaktadır. Elbise, etek, dar pantolon ve taytların tamamlayıcısı düz çizme modelleri günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Siyah düz çizme renginden sezonun trend renklerine kadar birçok renk alternatifleri ile kullanıcıların tercihine sunulan kadın düz çizme modelleri farklı boy seçenekleri ile de kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kullanıcı bacak boyuna göre çizme modelleri arasından seçim yapabilmektedir. 

Göz dolduran tasarımları ile kış aylarında kaban, mont ve çantalarla kombinlenebilen kadın düz çizme modelleri sağladığı konfor ile de kış aylarının en popüler parçası olarak tercih edilmektedir. Kadın çizme modelleri içerisinden oyuk modeller bacakları daha zayıf ve uzun gösterirken düz biten modeller daha spor tarzlara sahip ürünlerdir. 

Kullanılan kumaşa göre çeşitlenen düzme çizme modelleri bacağı sıkı sarması gibi özellikleri ile kış aylarında ayakların sıcak kalmasına ve yağmurdan kardan korunmasına yardımcı olmaktadır. Su geçirmez, içi kürklü, tokalı, zincirli, fermuarlı, uzun çizme, düz kısa çizme gibi model alternatifleri ile kış mevsiminde sıklıkla tercih edilen üründür. Estetik görünümlerinin yanı sıra taban destekli ergonomik yapılarıyla da son derece kullanışlı ürünler olan kışlık çizme modelleri kış mevsimi için kullanıcıya kullanım konforu ve rahatlığı sağlamaktadır. 

Klasik deri, süet, nubuk, rugan gibi farklı materyallerden üretilen kışlık çizme modelleri kadınlara görsel oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Kadınların tercih ettikleri renk ve desenler ile oluşturmak istedikleri her türlü görsel şıklığa imkan sunabilen geniş ürün yelpazesine sahip olmaktadır. 

Siyah çizme kadın kullanıcılar için her sezon değişmeyen ve vazgeçilmeyen renk olmaktadır. Özellikle siyah deri düz çizme ve beyaz deri düz çizme modelleri şıklığını kış aylarında da yaratmak isteyen kullanıcıların her sezon vazgeçemediği modeller arasında yer almaktadır. Siyah süet düz çizme kumaş özelliğinden dolayı ne kadar kış ayları için uygun ürün olmasa da deri modellerden sonra sıklıkla tercih edilen ürünler olmaktadır. Siyah topuklu çizme modeli ise kış aylarında şık davetlerin ya da gecelerin vazgeçilmezi olan modellerinden birisidir. Kombinlenen kıyafete göre siyah topuklu çizme modeline spor ve klasik hava kazandırmak mümkündür. 

Çizmeler kullanıcıların ayaklarının fiziksel ölçülerine bağlı olarak ayakkabıyı rahat giyip çıkarabilmeleri için yandan fermuarlı fonksiyonelliğe ihtiyaç duyabilmektedir. Bu sebeple kadın çizme modelleri fermuarlı ve fermuarsız seçenekleri ile dizayn edilmektedir. 

Düz Çizme Nedir?

Düz çizme özellikle son zamanlarda kadınların vazgeçemediği ve oldukça popüler olan çizme modellerinden birisi olmaktadır. Özellikle kadınlar için üretilen düz çizme modelleri 

Düz çizme ayağı saran ve diz kapağına yakın seviyelere kadar yükselen modeller olmaktadır. Farklı renk ve malzeme ile imal edilen çizme modeli her türlü giyim stili ile kombinlenebilmektedir. Kadın düz çizme çeşitleri uzun ve kısa etekler ile diz üstü elbiselerin yer aldığı kombinlerde sağladığı zerafet ve şıklık ile göz doldurmaktadır. 

Deri, nubuk, süet gibi farklı malzemeler ile tasarlanan düz çizme çeşitleri kullanıcının tercihine göre kısa yani yarım çizme ya da uzun seçenekleri ile beğeniye sunulmaktadır. Zamansız bir trend olan düz çizmeler spor ve şık bir görünüm yaratmada oldukça etkili olan modellerdendir. Hareket kabiliyetinin kısıtlanmasına engel olmayan düz çizmeler, feminen bir görünüm yansıtılmasında ve soğuk havaların olumsuz etkilerinden korunmada etkili olmaktadır. Hayatın her noktasında kombinlenen kıyafetler ile farklı tarzlara dönüşebilen düz çizmeler her kadının gardrobunda bulunması gereken ürünler arasında yer almaktadır. 

Düz Çizme Fiyatları

Düz çizme fiyatları tasarımlarındaki birçok detaya göre çeşitlilik göstermektedir. Sabit bir seviyede seyretmeyen kadın çizme fiyatları tasarım ve kaliteye göre farklılaşmaktadır. İmalatta kullanılan malzeme ve işçilik gibi faktörler, fiyat aralığının değişmesinde etkili olan etkenler olarak gösterilmektedir. 

Kalite, her kullanıcının alışveriş esnasında ön planda tuttuğu detaylardan en önemlisi olmaktadır.

Çizmeler üzerinde yer alan güpür, taş, zincir, payet tarzı materyal görseller de fiyatın yükselmesine etki edebilmektedir. Günlük kullanıma hitap eden rahat kesim modeller ile daha estetik ve seçkin tasarıma sahip olan ve şık ortamlar için tasarlanan ve kullanılabilen ürünler arasında da fiyat farklılıkları oluşabilmektedir. Çizmelerin taban özelliklerindeki kalite farklılığı da fiyatların çeşitlenmesine etki edebilmektedir. 

Kaliteli Düz Deri Çizmeler

Deri düz çizme modellerinde en çok tercih edilen malzeme çeşididir. Dayanıklı ve kaliteli olmasından dolayı her sezon kullanıcıların beğenisini kazanan düz deri çizmeler tasarımsal oldukça şık ürünler olmaktadır. Gerçek deriler hayvan derisinin tabaklanarak ve çeşitli kimyasal işlemlerden geçirilerek kullanılabilir hale getirilmektedir. Malzemenin en çok kullanım alanlarından birisi olan ayakkabı sektörü güçlü, dayanıklı, esnek yapısından dolayı tercih edilmektedir. 

Gerçek yani hakiki deri ile üretilmiş olan kadın düz çizme modelleri farklı renk seçenekleri ile kullanıcısına uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Gerçek deriden yapılmış düz çizme modellerin su geçirmez özelliği de kullanıcının ayak sağlığı ve ısısı açısından önemli olmaktadır.

Malzeme olarak gerçek deri ürünlerin önerilmesi sadece sağladığı dayanıklılık ve kalite açısından değil sağlık açısından da oldukça faydalı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Derinin yapısı itibariyle hava alabilen özelliğe sahip olması sebebiyle hakiki deriden üretilmiş düz çizme modellerinde deri ayağın terlemesine ve nemlenmesine izin vermemektedir. Ayakkabı sektöründe çok tutulan hammaddesi arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Kışlık Düz Çizmeler

Kışlık çizme modelleri arasında görsel estetikliği ve sağladığı konfor ile son dönemlerde oldukça popüler hale gelen düz çizme modelleri kış aylarının yağmur, kar, rüzgâr gibi olumsuz hava koşullarına karşı yalnızca ayakların değil bacaklarında korunmasını sağlamaktadır. Diz üstü ya da diz altı seçenekleri ile sunulan kışlık düz çizmeler alt bacaklarında korunmasını yardımcı olmaktadır. Genelde yuvarlak burun ve kısa topuklar ya da düz taban olarak tasarlanan çizme modelleri kullanıcının oldukça şık ve göz alıcı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Kadın düz çizme modelleri rahat yapıya sahip olmaları bakımından uzun süreli kullanımlarda bile ayakkabının yeni giyilmiş gibi rahat ve konforlu hissedilmesini sağlamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
?erez Kullan?m?