Terlik
₺1.009,95 KDV Dahil
Terlik
₺1.009,95 KDV Dahil
Terlik
₺1.009,95 KDV Dahil
Terlik
₺1.009,95 KDV Dahil
Terlik
₺1.009,95 KDV Dahil
1

Erkek Terlik

Erkek Deri Terlik Fiyatları

Deri erkek terlik çeşitleri oldukça geniş bir yelpazede yer almaktadır. Birçok farklı tasarım çizgileri, farklı renk ve modelleri ile değişen fiyat aralığında erkek deri terlik bulmak mümkündür. Deri yüksek kaliteli bir üründür. Deri malzemeden üretilen bir terlik oldukça konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Farklı modeller ve işçilik fiyatların çeşitlenmesinde etkili faktörlerdendir. Kullanılan derinin kalitesine göre fiyatlar farklılık göstermektedir.

Ayrıca kişilerin ayaklarının anatomik yapısına göre terlik modelleri ve fiyatları değişebilmektedir. Ortopedik terlikler herkesin kullanımına uygunken anatomik terlikler ayak sağlık sorunları yaşayan kişilere uygun şekilde üretilmektedir. Bu fonksiyonel ve teknik özelliklere sahip terliklerde fiyat aralığını değiştiren etkenlerdendir. Esnek yapısı, yumuşak dokusu ile herkesin beğenisini kazanan ve konforlu yapısı ile ayak sağlığını destekleyen deri erkek terlikler her bütçeye uyacak fiyat aralıklarında tüketiciye sunulmaktadır. Erkek terlik fiyatları birçok faktöre göre de değişen fiyat aralıklarında bulunmaktadır.

Erkek Deri Terlik Modelleri Nelerdir?

Erkek deri terlikler hem evde hemde dışarıda kullanıldığı için çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Dışarıda ve evde rahat yapısı ile ayak konforunu sağlamaktadır. Deri terlik modelleri erkek giyiminde önemli bir yere sahiptir. Rahatlığın yanında şıklığı ile de beklentileri karşılayan deri erkek terlik birçok erkeğin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alır. Yaz aylarında birbirinden farklı model ve renklerdeki deri terlikler erkekler için son derece rahat bir yapıya sahiptir. Rahatlığı ve konforu tercih eden erkekler için modern çizgileri ve dayanıklılığı ile deri terlikler ön plana çıkmaktadır. 

Sıcak yaz aylarında kolay kullanımı ve nefes alabilen yapısı ile hakiki deri erkek terlik modelleri tercih edilmektedir. Deri malzemeden üretilen terlikler aynı zamanda koku oluşmasını engellemektedir. Rahatlığın yanında şık bir görünüme sahip birçok deri terlik modeli bulunmaktadır. Sadece gündüz değil gece dışarıya çıkarken de şık tasarımları ile kombinleri en güzel şekilde tamamlayacak deri terlik modelleri vardır. Kemer, çanta ve terlik kombini yaparak şık bir görüntü sağlanmaktadır. Ayağı güzel kavraması ve kolay hareket kabiliyeti sağlamasının yanı sıra şık ve zarif tasarımları ile erkek deri terlikler her an, her türlü kombin ile giyilebilir özelliğine sahiptir.

Erkek terlik modelleri arasında yer alan parmak arası terlik erkeklerin yaz mevsiminde şortların, kaprilerin altına oldukça çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Gün boyu rahatlık sunan bu terlikler birçok farklı tasarımda ve renkte kullanıcılara sunulmaktadır. Deri yazlık terlik erkek modasında önemli bir yere sahiptir. Tatil terlikleri seçilirken rahat ve esnek yapısı ile plaj şıklığını tamamlayacak deri erkek terlik modelleri ilk sıralarda yer almaktadır. Plaj terliği erkek modelleri farklı birçok renkte ve modelde bulunmaktadır. Düz, üstten bantlı, tokalı, metal aksesuarlı, yüksek tabanlı ve alçak tabanlı birçok farklı modelde deri terlik bulmak mümkündür.

Ayrıca doktor, hemşire ve sağlık kurumlarında çalışan kişilerin giydiği önü kapalı fakat nefes alabilen deri terlik modelleri mevcuttur. Gün boyu ayakta kalmak zorunda olan kişilere rahat yapısı ve antibakteriyel özellikleri ile konfor sağlayan deri terlikler ayağı ağrıtmaması ve koku oluşturmaması açısından oldukça önemlidir. Modern tasarımları ve her ayağa uyum sağlayabilecek çeşitleri ile herkesin zevkine ve bütçesine uygun birçok deri terlik modeli bulunmaktadır.

Erkek Deri Terlik Özellikleri Nelerdir?

Deri erkek terlik özellikleri itibarı ile oldukça kullanışlı ve sağlıklı modellerdir. Deri terlikler deri malzemeden üretilmektedir. Deri suni deri ve hakiki deri olarak ayrılmaktadır. Hakiki deri son derece sağlıklı, kaliteli ve sağlam bir malzemedir. Birçok farklı kıyafet ve eşyanın üretiminde de kullanılan deri, terlik sektöründe de önemli bir yere sahiptir. Deri malzeme çeşitli işlemlerden geçerek kullanıma hazır hale gelmektedir.

Deri terlik yapısı itibari ile oldukça esnek ve rahat bir yapıya sahiptir. Ayağında sağlık sıkıntısı olan kişiler deri terliğin rahat yapısı ile rahat etmektedir. Ayak kemiği bulunan kişiler terliğin kemiğe değmemesi için çapraz bantlı terliklerle rahat bir kullanım elde edebilmektedir. Deri terlikler oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için kolay kolay yıpranmaz. Nefes alabilen deri ayak kokusu olmasını engellemektedir. Yumuşak dokusu ile her ayağa uyum sağlayabilen deri terlikler esnek yapısı ile ayağın şeklini kolayca alabilmektedir.

Sıcak yaz aylarında ayakkabı giymek istemeyen kişiler terliğe yönelmektedir. Ayak, ayakkabı içinde daha da sıcak olacağı için deri terlikler sıklıkla yaz mevsiminde tercih edilmektedir. Deri terlikler ekstra serin tutma özelliğine sahip olduğu için erkeklerin sıklıkla seçtikleri modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca deri terlikler deri çantalarla kombinlenerek erkeklerin şık bir görüntü yakalamasını sağlamaktadır. Gün boyu ayağı rahat ettiren deri terlikler siyah, lacivert, kahve tonları … gibi birçok renge sahipken çok canlı, iki renkli olarakta renk seven kullanıcılara sunulmaktadır.

Erkek Deri Terlik Numara Seçimi Nasıl Olmalı?

Erkek deri terlik seçerken terlik numarasının doğru seçilmesi son derece önemlidir. Kişilerin ayaklarının yapısı ve numarası birbirinden farklı olmaktadır. Ayak sağlığı için doğru numara seçimi oldukça önemlidir. Ayağın anatomik yapısı gereği taraklı yada kemik çıkıntısı bulunan kişilerin kesinlikle ayağını sıkmayan, oldukça yumuşak ve rahat bir deri terlik seçmesi ve ayak numarasından bir numara büyük terlik seçilmesi gerekmektedir.

Ayak yapısında herhangi bir sağlık sorunu olmayan kişiler ayağına tam oturan bir terlik numarası seçmelidir. Dar bir terlik ayağı sıkacağı için hareket kabiliyetini daraltarak ayak sağlığını bozabilir. Ayağa büyük gelen terlik ise yürürken ayaktan çıkarak rahatsız edici bir durum oluşturabilmektedir. Bu farklı noktalar göz önünde bulundurularak ayak yapısına ve ayak numarasına uyacak terlik modelleri seçilmelidir.

Erkek Deri Terlik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek deri terlik satın alırken kullanıcıları bazı detaylara dikkat ederek seçim yapması ayak konforu açısından oldukça önem taşımaktadır. Ayağı rahatsız eden terlik oldukça sıkıntılı bir durum oluşturmaktadır. Ayağa tam oturan terliklerin seçilmesi hareket kolaylığı sağlamakta ve ayak sağlığını desteklemektedir. Dar yada bol terlik kişinin hareket mekanizmasını daraltarak ayak sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir.

Erkek deri terlikler evde ve dışarıda kullanıma uygun farklı modellerde bulunmaktadır. Evde kullanılacak terlik seçerken erkek deri ev terliği modellerine bakılmalıdır. Yazlık ve kışlık özelliklerde tasarlanan terlikler mevsimine göre seçilmelidir. Yazın ayağı serin tutan modeller, kışın ise ayağı sıcak tutan deri terlik modelleri seçilmesi kullanım rahatlığı sunmaktadır. Erkek deri terlik estetik görüntüsü ile erkeklerin şıklığını tamamlamaktadır. Erkek deri terlik seçilirken ayak yapısına uygun modeller seçilerek hem ayak konforu sağlanmakta hemde şık bir görüntü elde edilmektedir.

Terliklerin hava alan yapıda olmasına dikkat etmek gerekir. Önü kapalı olan modellerin delikli çeşitleri ayağın hava alması adına dikkat edilmesi gereken detaylar arasındadır. Erkek deri terlik modeli seçilirken kullanılacak kıyafette göz önünde bulundurulmalıdır. Klasik ve spor tarza uygun deri terlik çeşitleri ihtiyaca göre seçilmelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
?erez Kullan?m?