FABRİKAMIZ

 

 

 

 

 

1980 yılında kurulan firmamız, Konya’da 1500 metrekare kapalı alanlı fabrikamızda dünyanın en gelişmiş makinaları ve Türk El Sanatının en güzel örnekleri ile üretim yapmaktadır.

 Kuruluşumuzdan beri bizimle birlikte olan ayakkabı ustalarımız kendilerini adamış oldukları mesleklerinde yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübelerini ayakkabılarımıza yansıtır ve her bir çifti için mükemmel işçiliğin ortaya çıkması için uğraşırlar. Onlar bizim üretim sürecimizin bel kemiğidir, ayakkabı kalıplarımızın tam oturması, sağlamlığı ve kaliteyi oluşturan detaylarda ustalarımızın katkısı büyüktür. 70 kişilik üretim ekibimizle her bir ayakkabının mükemmel kalitede üretilmesi için çalışıyoruz.

Ayakkabılarımızda kaliteli, doğal deri kullanırız. Kullandığımız derilerin ve yan malzemelerin içinde kesinlikle insan sağlığına ve doğaya zarar veren katkı maddeleri yoktur. Taban ve aksesuarlarımızda da deri kalitemize uygun hem görsel olarak hem de sağlamlık açısından ayakkabılarımızı tamamlayacak malzemeler kullanırız.

Misyonumuz en kaliteli ürünleri ulaşabilir fiyatlarla tüketiciye sunmak, vizyonumuz en güncel modelleri dünya ile eş zamanlı olarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.

 

 

FEVZİ ÇAKMAK MAH. ZİRVE CAD. NO:9 KARATAY/KONYA

Tel: 0332 346 40 77

 

Fax (+90) 312 397 90 14

www.gon.com.tr

https://www.facebook.com/gonderiayakkabi/

https://www.instagram.com/gonderi/

http://blog.gon.com.tr/

 

 

 

 

 

 

v
?erez Kullan?m?