1 2 3 >

Düz Taban Bot

Kadın Düz Bot Modelleri

İnsanlığın en temel ihtiyacı olan giyinme ihtiyacının karşılanmasında en önemli role sahip olan botlar, soğuklara karşı ayakların korunması amacıyla üretilmektedir. Ayakları soğuğa karşı korumasının yanı sıra kullanıcılarına hareket kabiliyeti de sağlamaktadır. Kış mevsiminin vazgeçilmez parçalarından biri olan kadın bot modelleri, son derece geniş tasarımlara sahip olarak üretilmektedir. Kadın düz bot modelleri, kullanım alanlarına göre farklılık içermektedir. Kombinlerin en şık unsurları arasında yer alan kadın düz bot modelleri, rahatlıkları ile ön plana çıkmaktadır. Her sezonda farklı bot modelleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bot modellerinin uzun - kısa, topuklu - topuksuz, bağcıklı - bağcıksız ve bilekli - bileksiz olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. En çok tercih edilenler arasında ise kadın deri botlar bulunmaktadır.

Sıklıkla kullanılan modeller arasında yer alan kadın postallar, ayak yapısına uygun olarak üretilmektedir. Kişilere maksimum konfor sağlamaktadır. Ayağı kavrama özelliği ile ön plana çıkan postal bot kadınların kış aylarında gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri modeller arasındadır. Postal botlar, yağmurlu ve karlı havalarda kullanılabilmektedir. Kalın tabanı ile zorlu kış koşullarına dayanıklıdır. Postal botlar, kalın tabanları sayesinde engebeli yüzeylerde kolaylıkla hareket etmeyi sağlamaktadır.

Her kadının gardırobunda yer alan binici model botlar ise kolaylıkla yıkanabildiği için sıklıkla tercih edilmektedir. Bileği saran bot modelleri, hem dar hem de bol pantolonlar ile kombinlenebilmektedir. Spor botlar, günlük kullanım için oldukça uygundur. Her zevke ve yaş grubuna uygun renkleri bulunan spor botlar, dört mevsimde de rahatlıkları açısından tercih edilmektedir. Spor botlar, kaymaz taban sistemleri ile zemin üzerinde güçlü tutunma sağlamaktadır.

Kadın Düz Tabanlı Deri Bot

Her tarza uygun kadın düz deri bot modelleri ile hem şık hem de rahat olmak mümkündür. Soğuk günlerde ayakların korunmasını sağlayan düz deri botlar, günlük yürüyüşlerde beklentileri karşılamaktadır. Düz deri botlar, çevresel etkilere karşı üst düzey koruyuculuk sağlamaktadır. Kadın düz bot modellerinin ana materyalleri, iç astarları, kalıpları, dokuları, destek aksesuarları, taban yapıları ve renkleri farklılık gösterebilmektedir. Yenilikçi tarzı ile kısa botlar, hacimli botlar ve kadın spor botlar oldukça ilgi görmektedir. Mevsimsel özelliklere ve kişisel tarza uygun olarak renk ve model seçimi yapılabilmektedir.

Günlük yaşamda gönül rahatlığı ile kullanılabilen botlar, bağcıklı, bağcıksız veya fermuarlı olabilmektedir. Bağcıklı modellerde kullanılan ayarlanabilen bağcıklar, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Botların kauçuk tabanı soğuk ve sıcak yalıtımı yapacak şekilde tasarlanmaktadır. Kadın düz deri botların iç astarı ise koku ve mantar oluşumunu önlemektedir. Uzun süreli kullanımlarda konfor sağlayan modeller cilde nefes aldıran bir yapıya sahiptir. Botların tüm bu özellikleriyle hem ayağı sıcak tutmakta hem de cildin nefes almasını sağlamaktadır.

Dayanıklı tabanları ve burun yapıları sayesinde rahat kalıba sahiptir. Bu nedenle tüm ayak yapıları için uygundur. Fermuarlı kadın düz deri bot modellerinin iç yan tarafında yer alan fermuarlar, kolay giyme ve çıkarma sağlamaktadır. Düz deri bot modelleri, oldukça geniş renk skalasına sahiptir. En çok tercih edilen siyah botlar hem günlük kullanım için idealdir. Bordo, siyah, taba antik, kahve antik renkleri ön plana çıkan renkler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra iki renkten oluşan laciye taba modeli, kombinlerin tamamlayıcısı olarak tercih edilebilmektedir. Kullanıcıların kendi ayak numaralarını dikkate alarak deri bot seçimi yapmaları önerilmektedir.

Kadın Kışlık Düz Taban Botlar

Zorlu kış mevsiminin konforlu ve şık geçirilebilmesini sağlayan botlar, her tarza uygun olarak üretilmektedir. Kış aylarında ayakların soğuktan korunması oldukça önemlidir. Bu nedenle ayağı sıcak tutan botların tercih edilmesi gerekmektedir. Ayak bölgesininin sıcak tutulması amacıyla üretilen deri botlar, soğuk havanın içeri girmesini engellemektedir. Kışlık düz taban botlar uzun yıllar süresince güvenle kullanılabilmektedir. Ayakların günlük yaşamda rahat olması gerekmektedir. Kadın kışlık düz taban botlar, ayağın taban ve bilek bölgesini doğru şekilde desteklemektedir. Bu sayede adımların rahat atılmasını sağlamaktadır.

Fermuarlı ve bağcıklı kışlık düz taban botlar, kolay kullanım sağlamaktadır. Bağcıklı kışlık düz taban botlar ise ayağa boşluk kalmadan sarılmaktadır. Kış mevsiminin konforlu geçmesini sağlayan kalın taban botların alt tabanı kauçuktan üretilmektedir. Bu özelliği ile soğuk ve sıcak yalıtımı yapmaktadır. Yuvarlak burunlu rahat kalıpları ile tüm gün kullanılabilmektedir. Yarım bot modelleri hem eteklerle hem elbiselerle hem de pantolonlarla rahatlıkla kombinlenebilmektedir. Kadın kışlık düz taban botların topuk yüksekliği ve topuk tipi farklılık gösterebilmektedir.

Kadın Uzun Düz Bot

Kış sezonunun vazgeçilmezleri arasında yer alan uzun düz botlar, üst düzey kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Dayanıklı tabanları ve iç kenar astarları sayesinde ayakları sıcak tutarken kullanıcılara da hareket kabiliyeti sunmaktadır. Köpük yastıklı pet ise ayak tabanının rahat olmasını sağlamaktadır. Kadın uzun düz bot modellerinin siyah ve taba gibi farklı renk alternatifleri bulunmaktadır. Her tarza uygun olarak uzun düz bot modelleri üretilmektedir. Tokalı modeller her kombine kolaylıkla uyum sağlamaktadır. Şık ve estetik görünüm sağlayan fermuarlı ve tokalı modellerin iç yan taraflarında yer alan fermuar detayı, kolay kullanım sağlamaktadır. Bağcıklı ve fermuarlı olan modeller, elbiseler, etekler ve jeanler ile kullanılabilmektedir. Uzunlukları sayesinde bilekten yukarısını da soğuğa karşı korumaktadır.

Çizme botlar uzun ve diz üstüdür. Genellikle elbiseler ile tercih edilen çizme botlar, hem kapalı hem de açık alan kullanımına uygundur. Sonbahar ve kış aylarında güvenle tercih edilebilmektedir. Uzun düz botlar, kaliteli malzemeden üretilmeleri sebebiyle uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Her yaş grubuna uygun kadın uzun düz bot modeli bulunabilmektedir.

Kadın Düz Bot Fiyatları

Estetik duruşları ile tercih edilen kadın düz bot fiyatlarının ne olduğu merak edilmektedir. Kadın düz bot fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır. Botun üretildiği malzemeye, estetik detaylara, taban özelliğine ve modellere bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

Botların lojistik aşaması, fiyatlarda rol oynayan etkenlerden biridir. Fabrikadan çıkan bot toptancıya, toptancıdan mağazaya ve ardından tüketiciye ulaştığında bu durum, botun fiyatını yukarı yönde etkilemektedir. Üretici firma tarafından kullanıcıya sunulan botlar ise daha uyguna gelmektedir. Öte yandan satın alımlarda, ödeme alternatifleri de önemli rol oynayan etkendir. Peşin ya da vadeli ödeme seçenekleri yaygındır.

Sıcak ve soğuk ısı yalıtımı yapacak şekilde tasarlanan, iç kenar astarları ile köpük yastıklı petler, en üst düzeyde kullanım rahatlığı sunmaktadır. Her yaş grubuna ve her zevke yönelik olarak üretilen düz tabanlı kadın kar botu modelleri mevcuttur. Kullanıcılar birçok model ve renk seçeneği arasından kendi tarzlarına ve bütçelerine en uygun modelleri tercih edebilmektedirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
?erez Kullan?m?