İade ve Değişim

 İADE KOŞULLARI

İade işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek MNG Kargo aracılığı ile bize göndermeniz gerekmektedir.

İADE İŞLEMİ  
 
Sitemizden aldığınız kullanılmamış durumdaki ürünler için iade işlemi, fatura kesim tarihinden sonraki 14 gün içinde iadenizi iletmenizi rica ederiz.  Siparişleriniz için iade talebinde bulunduğunuzda , Kargo ücreti ödenilen siparişlerde kargo ücretinin iadesi yapılamamaktadır. Bu aşamadan sonra faturanıza talebinizi yazarak, ürünü orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

GÖN ÇANTA KEMER AYAKKABI VE DERİ ÜRN. İML. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Karşıyaka Mahallesi Haymana Bulvarı No: 11/A Gölbaşı/ANKARA

Kargo yetkilisine MNG Kargo cari kodumuzu belirtmeniz yeterlidir.  MNG  Kargo Cari Kodumuz : 212906234
Paketinizi  MNG Kargo ile karşı ödemeli göndermeniz gerekmektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargolar firmamızca kabul edilmemektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargoların geliş & gidiş kargo ücreti müşteriye aittir. İade işlemlerinde kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal ambalajının kutusuna zarar gelmeyecek şekilde paketleme yapılması şarttır. Kargo aşamasında paketlemeden kaynaklı hasar ve deformasyonlardan firmamız mesul değildir. İade işlemi gerçekleştiğinde siz değerli müşterilerimize göndereceğimiz e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığında, en geç 2 iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 3 ile 7 iş günü içerisinde  yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. İşbu alışveriş ... Kampanyası dahilinde yapılmış olup kampanya şartları uyarınca sepette 2. Ürüne % ... İndirim VEYA sepette … tl ve üzeri alışverişe anında … indirim uygulanmaktadır. Cayma hakkının kullanılması halinde kampanya geçersiz hale gelecektir. Bu nedenle Satıcı tarafından düzenlenen kampanya şartlarının ortadan kalkması sebebiyle kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.