İade ve Değişim

 İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

İade/değişim işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek MNG Kargo aracılığı ile bize göndermeniz gerekmektedir.

İADE İŞLEMİ  
 
Sitemizden aldığınız kullanılmamış durumdaki ürünler için iade işlemi, fatura kesim tarihinden sonraki 14 gün içinde iadenizi iletmenizi rica ederiz.  Siparişleriniz için iade talebinde bulunduğunuzda , Kargo ücreti ödenilen siparişlerde kargo ücretinin iadesi yapılamamaktadır. Bu aşamadan sonra faturanıza talebinizi yazarak, ürünü orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

GÖN ÇANTA KEMER AYAKKABI VE DERİ ÜRN. İML. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Karşıyaka Mahallesi Haymana Bulvarı No: 11/A Gölbaşı/ANKARA

Kargo yetkilisine MNG Kargo cari kodumuzu belirtmeniz yeterlidir.  MNG  Kargo Cari Kodumuz : 212906234
Paketinizi  MNG Kargo ile karşı ödemeli göndermeniz gerekmektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargolar firmamızca kabul edilmemektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargoların geliş & gidiş kargo ücreti müşteriye aittir. İade işlemlerinde kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal ambalajının kutusuna zarar gelmeyecek şekilde paketleme yapılması şarttır. Kargo aşamasında paketlemeden kaynaklı hasar ve deformasyonlardan firmamız mesul değildir. İptal işlemi gerçekleştiğinde siz değerli müşterilerimize göndereceğimiz e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığında, en geç 2 iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 3 ile 7 iş günü içerisinde  yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. İşbu alışveriş ... Kampanyası dahilinde yapılmış olup kampanya şartları uyarınca sepette 2. Ürüne % ... İndirim VEYA sepette … tl ve üzeri alışverişe anında … indirim uygulanmaktadır. Cayma hakkının kullanılması halinde kampanya geçersiz hale gelecektir. Bu nedenle Satıcı tarafından düzenlenen kampanya şartlarının ortadan kalkması sebebiyle kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

 DEĞİŞİM İŞLEMİ


Sitemizden aldığınız kullanılmamış durumdaki ürünler için değişim işlemi, fatura kesim tarihinden sonraki 14 gün içinde değişim talebinizi iletmenizi rica ederiz. Bu aşamadan sonra değiştirmek istediğiniz ürünün yerine almak istediğiniz ürünün stok durumuna göre size bilgilendirme yapılacaktır.  Sipariş numaranızı mutlaka belirterek ürünü orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. 


GÖN ÇANTA KEMER AYAKKABI VE DERİ ÜRN. İML. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Karşıyaka Mahallesi Haymana Bulvarı No: 11/A Gölbaşı/ANKARA


 MNG Kargo cari kodumuzu belirtmeniz yeterlidir.  MNG Kargo Cari Kodumuz : 212906234 Tüm ürünlerin ilk değişim işlemlerinde kargo ücreti firmamıza aittir. İkinci kez değişim işleminde kargo ücreti müşteriye aittir. Paketinizi MNG Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargolar kabul edilmemektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargoların geliş & gidiş kargo ücreti müşteriye aittir. Değişim işlemlerinde yollayacağınız ürünün kutusuna zarar verilmeyecek şekilde paketleme yapılması şarttır. (Yırtılma, Ezilme vs.) Kargo aşamasında paketlemeden kaynaklı hasar ve deformasyonlardan firmamız mesul değildir. Her siparişin ilk değişim işlemlerindeki kargo ücreti firmamıza aittir. Aynı siparişin ikinci değişim işleminin kargo ücreti müşteriye aittir. Değişim işlemi, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra, en geç 24 saat içerisinde  gerçekleştirilecek ve yeni ürün kargoya verilecektir.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş;
satılamaz durumdaki ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez. 

Bir siparişte değişim hakkınız en fazla 2 defadır.
2. değişim işleminize ait gelen ve giden kargo bedelleri firmamıza ait olmayacaktır.
Bu sebeple aynı sipariş için 3. kez değişim yapamayacağımızı bildirmek isteriz.