KATEGORİLER
Bize E-mail Gönderin musterihizmetleri@gon.com.tr
   
 
 
 
 
     
SEPET
0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

NASIL EN KALİTELİ ÜRÜNÜ EN UYGUN FİYATLARLA SATIYORUZ

 
  • Tüm üretimimizde kullandığımız yan malzemeler ve hammaddeleri nakit alıyor, (Vadeli alınan ürünlerin fiyatı nakit alımlara göre % 100 veya daha fazla artış gösterebiliyor, vadeli alınan pahalı maliyeti maalesef nihai tüketici ödüyor.)  büyük miktarlarda nakit alımlar ile sağladığımız avantajın tamamını fiyatlarımıza yansıtıyor, müşterilerimizin kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlıyoruz.
 
  • Üretimimizde en gelişmiş teknoloji ile dünyadaki en iyi standartlarda üretilmiş makine ve teçhizatlar kullanıyoruz.  Bu vesile ile kapasite artışı sağlıyor, ürün başına düşen giderlerimizi minimuma düşürüyor, müşterilerimizin kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlıyoruz.
 
  • Ürünlerimizi kendi fabrikamızda Türk el sanatının kalifiye ustalığı ile üretiyor, aracısız ve minimum karlarla sizlere ulaştırıyor, müşterilerimizin kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlıyoruz.
 
    
  • Lüks alışveriş merkezlerinde veya caddelerde büyük kiralar, hava paraları ve giderlerle mağaza açmayıp, (www.gon.com.tr) online mağazacılık,  private shopping sitelerinde ve marketing sitelerinde, minimum giderlerle müşterilerimizin kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlıyoruz.
 
  • Tasarım, dizayn,  model, kalıp, taban gibi teknik işleri, 40 yıla varan tecrübemiz ile iç bünyemizde yapıyoruz, kendi dizaynırlarımız ile sektörümüzde güncel tasarımlara öncülük yapıyor, müşterilerimizin kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlıyoruz.
 
  • Ürünlerimizde egzotik,  yaban hayatına zarar veren deriler kullanmıyor, (anakonda, timsah, yılan, tavus kuşu, geyik, tay, domuz vb.)   bu tür derilere ihtiyaç olduğunda dana derisi üzerine birebir aynı işlentiyi uygulayarak üretim yapıyor, müşterilerimizin kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlıyoruz.
 
  • Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için,  Sürekli kendimizi güncelliyor, yurt içi, yurt dışı pazarları araştırıyor, EN KALİTELİ ÜRÜNLERİ EN UYGUN FİYATLARLA sizlere ulaştırabilmek için büyük çaba harcıyor, müşteri memnuniyetini sağlamanın mutluluğunu duyuyoruz.