KATEGORİLER
Bize E-mail Gönderin musterihizmetleri@gon.com.tr
   
 
 
 
 
     
SEPET
0.00 TL
0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

İade ve Değişim

 İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

İade/değişim işlemi için, kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek Aras Kargo aracılığı ile bize göndermeniz gerekmektedir.

İADE İŞLEMİ  
 
Sitemizden aldığınız kullanılmamış durumdaki ürünler için iade işlemi, fatura kesim tarihinden sonraki 14 gün içinde, musterihizmetleri@gon.com.tr mail adresimize e-mail atarak, iade talebinizi iletmenizi rica ederiz.  Siparişleriniz için iade talebinde bulunduğunuzda , kargo ücretinin iadesi yapılamamaktadır. Bu aşamadan sonra sipariş numaranızı mutlaka belirterek, faturada yer alan “iade/değişim formu”nu eksiksiz doldurarak, ürünü orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

GÖN ÇANTA KEMER AYAKKABI VE DERİ ÜRN. İML. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
CEYHUN ATUF KANSU CAD. 110/C BALGAT ÇANKAYA ANKARA

Kargo yetkilisine Aras Kargo cari kodumuzu belirtmeniz yeterlidir.  Aras Kargo Cari Kodumuz : 1304907700926
Aynı siparişde iade işleminin kargo ücreti müşteriye aittir. Paketinizi  Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargolar firmamızca kabul edilmemektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargoların geliş & gidiş kargo ücreti müşteriye aittir. İade işlemlerinde kullanılmamış durumdaki ürünü, orijinal ambalajının kutusuna zarar gelmeyecek şekilde paketleme yapılması şarttır. Kargo aşamasında paketlemeden kaynaklı hasar ve deformasyonlardan firmamız mesul değildir. İptal işlemi gerçekleştiğinde siz değerli müşterilerimize göndereceğimiz e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı anda, aynı gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

DEĞİŞİM İŞLEMİ


Sitemizden aldığınız kullanılmamış durumdaki ürünler için değişim işlemi, fatura kesim tarihinden sonraki 14 gün içinde, musterihizmetleri@gon.com.tr mail adresimize e-mail atarak, değişim talebinizi iletmenizi rica ederiz. Bu aşamadan sonra değiştirmek istediğiniz ürünün yerine almak istediğiniz ürünün stok durumuna göre size gönderilecek e-mail ile bilgilendirme yapılacaktır.  Sipariş numaranızı mutlaka belirterek, faturanın arkasında yer alan “iade/değişim formu”nu eksiksiz doldurarak, ürünü orijinal ambalajı ve faturanın aslı ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. 


GÖN ÇANTA KEMER AYAKKABI VE DERİ ÜRN. İML. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
CEYHUN ATUF KANSU CAD. 110/C BALGAT ÇANKAYA ANKARA


 Aras Kargo cari kodumuzu belirtmeniz yeterlidir.  Aras Kargo Cari Kodumuz : 1304907700926 Tüm ürünlerin ilk değişim işlemlerinde kargo ücreti firmamıza aittir. İkinci kez değişim işleminde kargo ücreti müşteriye aittir. Paketinizi Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargolar kabul edilmemektedir. Farklı kargo firmaları ile gönderilen kargoların geliş & gidiş kargo ücreti müşteriye aittir. Değişim işlemlerinde yollayacağınız ürünün kutusuna zarar verilmeyecek şekilde paketleme yapılması şarttır. (Yırtılma, Ezilme vs.) Kargo aşamasında paketlemeden kaynaklı hasar ve deformasyonlardan firmamız mesul değildir. Her siparişin ilk değişim işlemlerindeki kargo ücreti firmamıza aittir. Aynı siparişin ikinci değişim işleminin kargo ücreti müşteriye aittir. Değişim işlemi, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra, en geç 24 saat içerisinde  gerçekleştirilecek ve yeni ürün kargoya verilecektir.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş; satılamaz durumdaki ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez. 

*Çadır Günleri kampanyasında satın alınan ürünlerde yukarıda yazan iade ve değişim koşulları geçerlidir.

 
İsterseniz havale/eft yolu ile de fiyat farkını ödeyebilirsiniz. Aşağıdaki hesaba GON**** Nolu siparişe ait değişim farkı notunu yazarak havale/eft yapmanız gerekmektedir.   Havale/ eft işlemini yaptığınıza dair musterihizmetleri@gon.com.tr mail adresine dekont ile beraber mail gönderiniz.

Hesap bilgileri;

IBAN ; TR15 0001 2009 3880 0010 2604 97
HALKBANK ULUS-388    
    
Bir siparişte değişim hakkınız en fazla 2 defadır.
2. değişim işleminize ait gelen ve giden kargo bedelleri firmamıza ait olmayacaktır.
Bu sebeple aynı sipariş için 3. kez değişim yapamayacağımızı bildirmek isteriz.