KATEGORİLER
Bize E-mail Gönderin musterihizmetleri@gon.com.tr
   
 
 
 
 
     
SEPET
0
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

HAKKIMIZDA


Gön HakkındaGÖN markası, uzun yıllardır ayakkabı, bot, çizme, çanta, kemer, cüzdan gibi ürünlerin üretimini yapmaktadır. Yılların kazandırmış olduğu tecrübesiyle güzel koleksiyonlar hazırlayıp müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Gön, gençlere ve kendisini genç hissedenlere modayı sonuna kadar yaşayabilecekleri güncel tasarımlı özel koleksiyonlar sunar.

Ürünleri Türk işçiliğinin en güzel yanlarını taşımakla beraber el işçiliğidir. Gön ürünlerinde tamamen %100 doğal deri ve en kaliteli yardımcı malzemeler kullanılmaktadır. Gön ürünlerinde hiçbir şekilde egzotik hayvan (Timsah, yılan, anakonda vb.) derisi kullanılmamaktadır. Kullanılan deri ve yan malzemelerde insan sağlığına zararlı ve doğa karşıtı hiçbir madde yoktur.

Gön her zaman %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Ankara da mağazalarıyla,Türkiyenin bir çok ilinde ve ilçesindeki bayileriyle,resmi web sitesi www.gon.com.tr adresiyle Türkiye'nin her yerine online satış hizmeti vermektedir...

Gön HakkındaFor many years, GÖN manufactures 100% natural leather shoes, boots, bags, beltswallets. GÖN offers special collections to young peoplethose who feel young. GÖN’s products are appreciated by customers because of GÖN’s 33 years’ experience reflected to quality of their collectionseach stage of their production.
 
GÖN has annual production of 200,000 pairs of footwear, 25,000 units bag, 150,000 units wallet, 150,000 units belt.
 
GÖN’s products are produced with the Turkish labouralso all handmade. GÖN uses completely 100% natural leatherthe best quality materials.

GÖN never uses exotic animal leather (Crocodile snake, ostrich, etc.) Materials used at GÖN’s production do not contain hazardous substances on human healthnature. 100% customer satisfaction is adopted as a principle by GÖN.
 
GÖN has 200 dealers in Turkey. GÖN’s products are sold in countries such as Australia, Russia, Greece, Croatia, Egypt, Lebanon, Israel, Kazakhstan, Azerbaijan, Ukraine, Lithuania etc.